ماموریت و چشم انداز


جناب آقای مهدی راد که در منطقه 22 شهرداری تهران دارای سابقه 10 ساله بوده و در طول این سالها با راه اندازی دفاتر معاملات املاک نسبت به خرید، فروش، ساخت و همچنین اخذ کارگزاری از تعاونی های معتبر منطقه اقدام نموده، در سال 1399 و به منظور ارائه خدمات حرفه ای در حوزه املاک نسبت به راه اندازی دپارتمان املاک با حضور گروه مهندسی(شامل مهندسین عمران و معماری) مبادرت نموده است. 
لذا به منظور تسهیل خدمات در این حوزه، علاوه بر تعیین سلسله مراتب مدیریت در داخل مجموعه، سایت اینترنتی را برای ایجاد یک منبع جامع از فایل های منطقه و امکان تبادل اطلاعات عرضه کنندگان و متقاضیان به عنوان ماموریت مجموعه راه اندازی نموده تا در آینده نه چندان دور امکان ارایه خدمات به مشتریان در همه مناطق تهران را فراهم نماید.

دلایل انتخاب کلبینو

گروه املاک کلبینو در طول 10 سال فعالیت خود در منطقه نامی درخشان از خود برجای گزاشته است
در گروه کلبیو شما مشتریان عزیز می توانید صادقانه از مشاورین مجموعه کلبینو در مورد خرید و نوع سرمیه گزاری خود راهنمایی و مشاوره دریافت کنید
کادر مشاوران کلبینو ترکیبی از تجربه و شادابی و طراوت نیروی جوانان است .

سوالات متداول

می دانید که منطقه 22 تهران یکی از بهترین مناطق از نظر استانداردهای شهر سازی می باشد. نزدیک بودن به دریاچه چیتگر ، خیابان های عریض ، مراکز خرید لوکس و اماکن تفریحی تنها بخشی از مزایای خرید در منطقه 22 یا همان چیتگر تهران است .
  • پیش پرداخت بسیار کم
  • خرید قطعی آپارتمان
  • اقساط بلند مدت
  • خرید آپارتمان با طراحی مدرن
  • بهترین امکانات تفریحی
  • سکونت در برج های مجلل
بله . کلیه واگزاری ها به صورت کاملا قطعی و در دفترخانه اسنادرسمی صورت می گیرد .