قیمت سهام توانمند سازی ارتش 20 و 50 متری پهنه E بتاجا شهرک چیتگر 


قیمت سهام توانمند سازی ارتش 20 و 50 متری پهنه E بتاجا شهرک چیتگر با سنوات موضوعی است که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم. شهرک مسکونی چیتگر یکی از مدرن ترین و بزرگترین شهرک مسکونی موجود در منطقه 22 به شمار می رود.

 این شهرک دارای پهنه های متعددی بوده که بین A تا E نامگذاری شده است. آپارتمان های پهنه E تنوع بالایی دارد و هر کدام دارای متراژ مختلفی می باشد. 

 

جهت استعلام قیمت سهام توانمند سازی ارتش 20 و 50 متری پهنه E بتاجا با مشاورین کلبینو تماس بگیرید. 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


پهنه E شهرک چیتگر


پهنه E شهرک چیتگر به منظور توانمند سازی کارکنان ارتش صورت گرفته و هم اکنون این پروژه در حال اجرا می باشد. این پهنه بزرگ ترین پروژه مسکونی بوده و بهترین فرصت برای سرمایه گذاری و سکونت به شمار می رود. 

سهام این پروژه متعلق به کارکنان ارتش است که بالای 15 سال سنوات دارند. شرایط دریافت این پروژه به واریزی اعضا بستگی داشته و شرایط آن نیز بر این اساس تعیین می شود. 

 

پروژه مرتبط :

   شهرک امام رضا ارتش (شهرک چیتگر)   پروژه کامرانیه k2   پروژه بقیه الله 3 (برج میلان)


 

موقعیت مکانی پروژه مسکونی پهنه E


این پهنه در ضلع جنوبی ایرانمال و در انتهای بلوار طبیعت قرار دارد. پهنه E نزدیک ترین پهنه به پروژه چیتگر است و بدین جهت این پهنه یکی از ارزشمندترین پروژه در منطقه 22 به شمار می رود.

 پیش بینی می شود که این پهنه رشد بسیار زیادی را در طول این سال ها داشته باشد و از این رو سرمایه گذاری در این پهنه می تواند برای شما یکی از پرسودترین پروژه مسکونی باشد. 

 

 پهنه E بتاجا شهرک چیتگر


شرایط پرداخت پروژه پهنه E سهام توانمند سازی ارتش


شرایط پرداخت این پروژه به شکل 20 متر و 50 متر صورت می گیرد. بنابراین سهام 50 متری شامل سهام 20 متر و 30 متر می شود. این پروژه به افرادی تعلق می گیرد که بالای 15 سال سنوات داشته باشند. 

بنابراین افرادی که سنوات بالاتری دارند و زودتر هزینه این سهام را واریز می کنند اولویت بیشتری دارند. 


پیش فروش سهام توانمند سازی ارتش پهنه E 


قیمت سهام توانمند سازی ارتش 20 و 50 متری پهنه E بتاجا شهرک چیتگر با سنوات یکی از مسائلی است که باعث ترغیب سرمایه گذاران به پیش خرید این پروژه می شود. در حال حاضر این پروژه در مرحله ساخت قرار دارد. بنابراین هزینه خرید این سهام بسیار پایین تر از زمانی است که ساخت این پروژه به پایان رسیده و آماده تحویل می باشد. 


دسترسی پهنه E چیتگر


تنها حسن پهنه E چیتگر آب و هوای عالی و نزدیکی آن به دریاچه چیتگر نیست بلکه این پهنه دسترسی بسیار راحتی نیز دارد. شما می توانید از طریق اتوبان همت، حکیم و آزادگان در مدت زمان کوتاهی به این پروژه برسید. 

همچنین شما با استفاده از وسیله نقلیه همچون تاکسی، اتوبوس و مترو نیز می توانید وارد شهرک چیتگر شده و به این پروژه دسترسی پیدا کنید. بنابراین دسترسی راحت به پهنه E چیتگر یکی از مزایای بسیار ارزشمند این پروژه محسوب می شود.

پست های پرطرفدار

آیا سوالی دارید؟

ما به شما کمک می کنیم تا شغل و پیشرفت خود را افزایش دهید.
امروز با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید