تعاونی سپاشهر چیتگر

در این مطلب به یکی از معتبرترین و بنام ترین تعاونی‌های منطقه ۲۲ تهران به نام شرکت تعاونی سازور پایداران ابنیه‌شهر( سپاشهر) می‌پردازیم. این مجموعه در سال ۱۳۹۷ در جهت ایجاد شرایط لازم برای خانه‌دار شدن اقشار مختلف، شروع به فعالیت کرد.‌‌‌‌ و در مدت زمان کوتاهی این هدف را با تعریف۸۰۰ واحد مسکونی در قالب ۱۷۰هزارمترمربع به فعل درآورد.

تعاونی سپاشهر با مدیریت آقای حمید عتباتی که ساخت پروژه‌‌ی مسکونی پارسیان در قالب ۱۴ بلوک ، عضویت در هیئت مدیره تعاونی ابنیه آکام، عضو هیئت مدیره بازرسین تعاونی نمونه رسا و مدیرعامل تعاونی همت را در رزومه خود دارد، در این منطقه در حال ساخت پروژه‌های متفاوتی از جمله بانک ملی ایران، الهیه – فرشته، سفیر ، کامرانیه و دیپلمات است. در ادامه با تمامی پروژه‌های فعال این تعاونی در منطقه چیتگر آشنا می‌شوید.

 

 

پروژه مرتبط :

 

   پروژه فرتاک                     پروژه کامرانیه k2                      پروژه بانک ملی

 

 

پروژه بانک ملی ایران

از بنام‌ترین پروژه‌های منطقه ۲۲ که با مشارکت دو تعاونی سپاشهر و تعاونی مسکن بانک ملی ایران در حال ساخت می‌باشد، پروژه بانک ملی است. این پروژه در یکی از بهترین لوکیشن‌های منطقه ۲۲ در خیابان هوانیروز، خ ۱۶ نسیم غربی واقع شده است.

پروژه ایران یک سازه بتنی است که در قالب ۳ بلوک ۲۲ طبقه طراحی شده است شامل ۱۶ طبقه مسکونی، ۵طبقه پارکینگ و ۱ طبقه لابی . هر بلوک دارای ۹۲ واحد است در متراژ‌های متفاوت از ۹۰ متر تا ۱۱۷ متر . سیستم تأسیساتی این پروژه بصورت مرکزی داکت اسپیلت و پکیج می‌باشد.

برج‌های پروژه‌ی بانک ملی ( ایران) مانند دیگر برج‌های منطقه از تمامی امکانات رفاهی و تفریحی چون لابی مجلل، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، سالن نمایش و استخر- سونا برخوردار است. در حال حاضر این پروژه در مرحله دیوارچینی طبقه یازدهم است و با پیشرفت چشمگیری در حال انجام است. پروژه بانک ملی ایران بصورت امتیاز بفروش می‌رسد. واریزی این پروژه تا این تاریخ( آذرماه) مبلغ ۱میلیارد و۲۴۰ میلیون تومان است.

 

پروژه کامرانیه

 این پروژه در منطقه مروارید شهر و قطعه K2 در حال ساخت است. پروژه کامرانیه در قالب ۱ بلوک ۲۷ طبقه با مشخصات ۴ طبقه پارکینگ، ۲۲ طبقه مسکونی و ۱طبقه لابی طراحی شده است که در مجموع ۲۲۰ واحد مسکونی را شامل می‌شود. در هر طبقه از این برج ۱۰ واحد مسکونی با متراژهای متفاوت از ۹۰ متر تا ۱۲۵ متر موجود است. اسکلت این برج از نوع بتن است که مقاومت و ایمنی خوبی دارد.

سیستم گرمایش و سرمایش این پروژه داکت اسپیلت و پکیج است. و از امکاناتی نظیر سالن اجتماعات، سالن ورزشی، سالن نمایش و لابی مجلل برخوردار است. پروژه کامرانیه در حال حاضر در مرحله ساخت طبقه ۱۱+ می‌باشد. واریزی پروژه کامرانیه تا این تاریخ( آذرماه) مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان است.

پروژه الهیه - فرشته

یکی دیگر از پروژه‌های پرطرفدار تعاونی سپاشهر پروژه الهیه – فرشته است. این پروژه در منطقه ۲۲ تهران در لوکیشن مروارید شهر، خ کرمانشاه واقع شده است. پروژه در قالب دو برج ۳۱ طبقه شامل ۵ طبقه پارکینگ، ۲۵ طبقه مسکونی و ۱ طبقه لابی طراحی شده است. تعداد کل واحدهای این دو برج ۳۰۰ واحد می‌باشد که هر طبقه شامل ۶ واحد است. متراژ واحدها از ۱۳۵ تا ۱۴۵ متر است. 

اسکلت بنا فلزی است و از سیستم داکت اسپیلت و پکیج برای تأسیسات استفاده شده است. برج‌های الهیه – فرشته از امکاناتی نظیر لابی، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، فضای بازی کودک و هلی پد برخوردار است. این پروژه در حال حاضر در مرحله ساخت طبقه۱۲+ است . ( لازم به ذکر است که از بزرگترین امتیازات این پروژه فروش بصورت ۳ دانگی و ۶ دانگی می‌باشد. که باعث شده بصورت راحتتری خرید انجام شود.) 

واریزی پروژه الهیه – فرشته تا این تاریخ( آذرماه) ۱ میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان است.


پروژه S2 سپاشهر


اولین پروژه از ۵ پروژه تعاونی سپاشهر پروژه سفیرS2 است، که در مروارید شهر نبش خ کرمانشاه واقع شده است. پروژه سفیر  سازه‌ای فلزی است که در قالب ۱ بلوک ۳۱ طبقه شامل ۲۵ طبقه مسکونی، ۵ طبقه پارکینگ و ۱ طبقه لابی می‌باشد. 

این پروژه شامل ۱۲۵ واحد است که هر طبقه ۵ واحد را شامل می‌شود. متراژ واحدها از ۱۳۰ متر تا ۱۴۹ متر است. سیستم تأسیسات پروژه داکت اسپیلت و پکیج است و از امکانات کامل از قبیل لابی مجلل،‌ سالن اجتماعات، سالن ورزشی، سالن نمایش و سونا می‌باشد. پروژه تا مرحله اسکلت ۱۴+ پیش رفته است. واریزی پروژه سفیر S2 تا این تاریخ ( آذرماه) مبلغ ۱ میلیارد و ۲۲۰ میلیون است. 

پروژه دیپلمات

آخرین پروژه از پروژه‌های تعاونی سپاشهر پروژه دیپلمات است که در یکی از بهترین موقعیت‌های منطقه ۲۲ نزدیک به دریاچه قرار گرفته است . لوکیشن این پروژه در میدان ساحل، خ جوزانی شرقی قرار دارد. پروژه دیپلمات سازه‌ای بتنی است که در قالب ۱ برج ۱۴ طبقه شامل ۹ طبقه مسکونی، ۴ طبقه پارکینگ و ۱ طبقه لابی طراحی شده و در حال حاضر در مرحله‌ی گودبرداری می‌باشد . این برج در مجموع شامل ۹۰ واحد مسکونی است که هرطبقه دارای ۱۰ واحد می‌باشد. متراژ واحدها از ۷۰ تا ۱۴۰ متر است. 

از امکانات این پروژه سالن بازی کودک، لابی مجلل، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، روف گاردن، سینما و استخر- سونا و سیستم مرکزی داکت اسپیلت است. این برج در مجموع شامل ۹۰ واحد مسکونی است که هرطبقه دارای ۱۰ واحد می‌باشد. متراژ واحدها از ۷۰ تا ۱۴۰ متر است. از امکانات این پروژه سالن بازی کودک، لابی مجلل، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، روف گاردن، سینما و استخر- سونا و سیستم مرکزی داکت اسپیلت است. این پروژه تا مرحله سقف طبقه ۴- انجام شده است. و واریزی آن تا این تاریخ ( آذرماه) مبلغ ۸۳۵ میلیون ریال است.

این پروژه تا مرحله سقف طبقه ۴- انجام شده است. و واریزی آن تا این تاریخ ( آذرماه) مبلغ ۸۳۵ میلیون تومان است.

قابل ذکر است که تمامی پروژه‌های تعاونی سپاشهر بصورت امتیاز خرید و فروش می‌شود. هر امتیاز شامل دو پرداختی است که شامل واریزی( مجموع اقساط پرداختی تا تاریخ روز می‌باشد) و حق امتیاز است. توجه داشته باشید قبل از خرید امتیاز حتما از تعاونی مربوطه استعلام امتیاز مورد نظر را گرفته و از موجودیت و جریمه و بدهی آن مطمئن شوید. برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد منطقه ۲۲ و تمامی پروژه‌ها می‌توانید با مشاورین ما در مجموعه کلبینو تماس بگیرید.
 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


 

 

پست های پرطرفدار

آیا سوالی دارید؟

ما به شما کمک می کنیم تا شغل و پیشرفت خود را افزایش دهید.
امروز با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید