مشاور جهت پیش فروش فروش  اجاره در منطقه 22 تهران

کلبینو دپارتمان املاک منطقه 22 تهران چیتگر پیش فروش امتیاز های منطقه

مجتمع اداری تجاری رز مال

مجتمع اداری تجاری رز مال
خلاصه مطلب :

مجتمع اداری تجاری رز مال مجتمع اداری تجاری رز مال یکی از بزرگترین و مدرن‌ترین مجتمع‌های اداری تجاری در منطقه ۲۲ تهران است. این مجتمع در زمینی به مساحت ۲۰۰ هزار متر مربع و زیربنای ۷۵۰ هزار متر مربع در حال ساخت است. مجتمع رز مال دارای دو برج ۱۴ و ۱۵ طبقه با کاربری […]

مجتمع اداری تجاری رز مال

مجتمع اداری تجاری رز مال یکی از بزرگترین و مدرن‌ترین مجتمع‌های اداری تجاری در منطقه ۲۲ تهران است. این مجتمع در زمینی به مساحت ۲۰۰ هزار متر مربع و زیربنای ۷۵۰ هزار متر مربع در حال ساخت است. مجتمع رز مال دارای دو برج ۱۴ و ۱۵ طبقه با کاربری اداری و تجاری است.

امکانات و خدمات مجتمع اداری تجاری رز مال عبارتند از:

 • امکانات اداری: این مجتمع دارای امکانات اداری مناسبی مانند سالن‌های کنفرانس، اتاق‌های جلسات، اتاق‌های کار، سالن‌های ورزشی، سالن‌های غذاخوری و … است.
 • امکانات تجاری: این مجتمع دارای امکانات تجاری مناسبی مانند فروشگاه‌های مختلف، هایپرمارکت، سینما، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و … است.
 • امکانات رفاهی: این مجتمع دارای امکانات رفاهی مناسبی مانند پارکینگ، فضای سبز، آبنما و … است.

مجتمع اداری تجاری رز مال به دلیل موقعیت مکانی مناسب، امکانات و خدمات کامل و چشم‌انداز زیبای آن به دریاچه چیتگر، یکی از گزینه‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری و خرید واحد تجاری یا اداری است.

مجتمع رزمال یکی از بزرگترین و مدرن ترین مجتمع های اداری تجاری در منطقه ۲۲ تهران است. این مجتمع در زمینی به مساحت ۲۰۰ هزار متر مربع و زیربنای ۷۵۰ هزار متر مربع در حال ساخت است. مجتمع رز مال دارای دو برج ۱۴ و ۱۵ طبقه با کاربری اداری و تجاری است.

 

مجتمع اداری تجاری رز مال

 

موقعیت مکانی مجتمع رزمال

مجتمع رزمال در انتهای بزرگراه شهید خرازی، خیابان همت غرب، نبش دریاچه چیتگر واقع شده است. این مجتمع دسترسی مناسبی به بزرگراه های اصلی تهران دارد و از طریق بزرگراه های شهید خرازی، همت غرب، حکیم و آزادگان قابل دسترسی است.

امکانات و خدمات مجتمع رزمال

مجتمع رزمال دارای امکانات و خدمات کاملی است که آن را به یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری و خرید واحد تجاری یا اداری تبدیل می کند. 

 

پروژه های مطمئن چیتگر

 
چشم انداز مجتمع رزمال

یکی از ویژگی های منحصر به فرد مجتمع رزمال، چشم انداز زیبای آن به دریاچه چیتگر است. این چشم انداز باعث شده است که مجتمع رزمال به یکی از گزینه های محبوب برای سرمایه گذاری و خرید واحد تجاری یا اداری تبدیل شود.

مجتمع رزمال دارای واحدهای اداری و تجاری متنوعی است که با توجه به نیاز و بودجه افراد مختلف طراحی شده است.

واحد های اداری مجتمع رزمال

واحدهای اداری مجتمع رزمال در دو برج ۱۴ و ۱۵ طبقه واقع شده اند. این واحدها در متراژهای مختلف از ۳۰ تا ۲۰۰ متر مربع ساخته شده اند. واحدهای اداری مجتمع رزمال دارای امکاناتی مانند سالن کنفرانس، اتاق های جلسات، اتاق های کار، سالن های ورزشی، سالن های غذاخوری و … هستند.

واحد های تجاری مجتمع رزمال

واحدهای تجاری مجتمع رزمال در طبقات همکف، اول و دوم واقع شده اند. این واحدها در متراژهای مختلف از ۱۰ تا ۲۰۰ متر مربع ساخته شده اند. واحدهای تجاری مجتمع رزمال دارای امکاناتی مانند پارکینگ، انباری و … هستند.

قیمت واحدهای اداری و تجاری مجتمع رزمال

قیمت واحدهای اداری و تجاری مجتمع رزمال با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و امکانات واحد متفاوت است. قیمت واحدهای اداری مجتمع رزمال از حدود ۱۰۰ میلیون تومان به ازای هر متر مربع شروع می شود. قیمت واحدهای تجاری مجتمع رزمال از حدود ۲۰۰ میلیون تومان به ازای هر متر مربع شروع می شود.

مزایای خرید واحد اداری یا تجاری در مجتمع رزمال

خرید واحد اداری یا تجاری در مجتمع رزمال مزایای مختلفی دارد. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موقعیت مکانی مناسب: مجتمع رزمال در انتهای بزرگراه شهید خرازی، خیابان همت غرب، نبش دریاچه چیتگر واقع شده است. این مجتمع دسترسی مناسبی به بزرگراه های اصلی تهران دارد و از طریق بزرگراه های شهید خرازی، همت غرب، حکیم و آزادگان قابل دسترسی است.
 • امکانات و خدمات کامل: مجتمع رزمال دارای امکانات و خدمات کاملی است که آن را به یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری و خرید واحد تجاری یا اداری تبدیل می کند.
 • چشم انداز زیبای به دریاچه چیتگر: یکی از ویژگی های منحصر به فرد مجتمع رزمال، چشم انداز زیبای آن به دریاچه چیتگر است. این چشم انداز باعث شده است که مجتمع رزمال به یکی از گزینه های محبوب برای سرمایه گذاری و خرید واحد تجاری یا اداری تبدیل شود.

مرکز خرید رزمال یکی از بزرگترین و مدرن ترین مراکز خرید در منطقه ۲۲ تهران است. این مرکز خرید در زمینی به مساحت ۲۰۰ هزار متر مربع و زیربنای ۷۵۰ هزار متر مربع در حال ساخت است. مرکز خرید رزمال دارای دو برج ۱۴ و ۱۵ طبقه با کاربری تجاری و اداری است.

 

مجتمع اداری تجاری رز مال

 

موقعیت مکانی مرکز خرید رزمال

مرکز خرید رزمال در انتهای بزرگراه شهید خرازی، خیابان همت غرب، نبش دریاچه چیتگر واقع شده است. این مرکز خرید دسترسی مناسبی به بزرگراه های اصلی تهران دارد و از طریق بزرگراه های شهید خرازی، همت غرب، حکیم و آزادگان قابل دسترسی است.

 

مراکز درمانی در منطقه ۲۲ تهران

 

امکانات و خدمات مرکز خرید رزمال

مرکز خرید رزمال دارای امکانات و خدمات کاملی است که آن را به یکی از گزینه های مناسب برای خرید و تفریح تبدیل می کند. این امکانات و خدمات عبارتند از:

 • امکانات تجاری: این مرکز خرید دارای امکانات تجاری مناسبی مانند فروشگاه های مختلف، هایپرمارکت، سینما، رستوران ها، کافی شاپ ها و … است.

 • امکانات رفاهی: این مرکز خرید دارای امکانات رفاهی مناسبی مانند پارکینگ، فضای سبز، آبنما و … است.

چشم انداز مرکز خرید رزمال

یکی از ویژگی های منحصر به فرد مرکز خرید رزمال، چشم انداز زیبای آن به دریاچه چیتگر است. این چشم انداز باعث شده است که مرکز خرید رزمال به یکی از گزینه های محبوب برای خرید و تفریح تبدیل شود.

واحد های تجاری مرکز خرید رزمال

واحدهای تجاری مرکز خرید رزمال در طبقات همکف، اول و دوم واقع شده اند. این واحدها در متراژهای مختلف از ۱۰ تا ۲۰۰ متر مربع ساخته شده اند. واحدهای تجاری مرکز خرید رزمال دارای امکاناتی مانند پارکینگ، انباری و … هستند.

قیمت واحدهای تجاری مرکز خرید رزمال

قیمت واحدهای تجاری مرکز خرید رزمال با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و امکانات واحد متفاوت است. قیمت واحدهای تجاری مرکز خرید رزمال از حدود ۲۰۰ میلیون تومان به ازای هر متر مربع شروع می شود.

مزایای خرید واحد تجاری در مرکز خرید رزمال

خرید واحد تجاری در مرکز خرید رزمال مزایای مختلفی دارد. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موقعیت مکانی مناسب: مرکز خرید رزمال در انتهای بزرگراه شهید خرازی، خیابان همت غرب، نبش دریاچه چیتگر واقع شده است. این مرکز خرید دسترسی مناسبی به بزرگراه های اصلی تهران دارد و از طریق بزرگراه های شهید خرازی، همت غرب، حکیم و آزادگان قابل دسترسی است.
 • امکانات و خدمات کامل: مرکز خرید رزمال دارای امکانات و خدمات کاملی است که آن را به یکی از گزینه های مناسب برای خرید و تفریح تبدیل می کند.
 • چشم انداز زیبای به دریاچه چیتگر: یکی از ویژگی های منحصر به فرد مرکز خرید رزمال، چشم انداز زیبای آن به دریاچه چیتگر است. این چشم انداز باعث شده است که مرکز خرید رزمال به یکی از گزینه های محبوب برای خرید و تفریح تبدیل شود.

واحد های هایپرمارکت مرکز خرید رزمال

هایپرمارکت مرکز خرید رزمال یکی از بزرگترین هایپرمارکت های منطقه ۲۲ تهران است. این هایپرمارکت با مساحت ۵۲۰۰ متر مربع، دارای انواع محصولات غذایی، بهداشتی، آرایشی و … است.

واحد های سینما مرکز خرید رزمال

سینما مرکز خرید رزمال دارای ۱۰ سالن سینما با ظرفیت ۱۵۰۰ نفر است. این سینما از جدیدترین امکانات و تجهیزات سینمایی برخوردار است.

واحد های رستوران و کافی شاپ مرکز خرید رزمال

مرکز خرید رزمال دارای انواع رستوران و کافی شاپ با غذاهای متنوع است. این رستوران ها و کافی شاپ ها فضای مناسبی برای صرف غذا و نوشیدنی را فراهم می کنند.

آینده مرکز خرید رزمال

با توجه به موقعیت مکانی مناسب، امکانات و خدمات کامل و چشم انداز زیبای مرکز خرید رزمال، این مرکز خرید به یکی از مراکز خرید محبوب در منطقه ۲۲ تهران تبدیل خواهد شد.

 


 

شما برای خرید و یا مشاوره در مورد پروژه های پیش فروش دیگر  امتیازات منطقه ۲۲می‌توانید با مشاورین ما در مجموعه کلبینو تماس بگیرید.

 

◀ جهت اطلاع بیشتر صفحه کلبینورا دنبال کنید !

 

۰۲۱-۴۴۷۶۵۵۱۰