مشاور جهت پیش فروش فروش  اجاره در منطقه 22 تهران

کلبینو دپارتمان املاک منطقه 22 تهران چیتگر پیش فروش امتیاز های منطقه

پروژه تریتیوم۴ + پیش فروش امتیاز خرید واریزی 

پروژه مجلل تریتیوم4 پیش فروش  امتیاز خرید واریزی 
خلاصه مطلب :

پروژه تریتیوم۴ + پیش فروش  امتیاز خرید واریزی    پروژه تریتیوم ۴ متعلق به شرکت نیکان سازه سدید میباشد. این شرکت پس از موفقیت در پروژه های تریتیوم ۱، تریتیوم ۲ و تریتیوم ۳ در منطقه ۲۲ اقدام به شروع پروژه تریتیوم ۴ نموده است   این پروژه در غرب دریاچه چیتگر شهرک مدرن مروارید […]

پروژه تریتیوم۴ + پیش فروش  امتیاز خرید واریزی 

 

پروژه تریتیوم ۴ متعلق به شرکت نیکان سازه سدید میباشد. این شرکت پس از موفقیت در پروژه های تریتیوم ۱، تریتیوم ۲ و تریتیوم ۳ در منطقه ۲۲ اقدام به شروع پروژه تریتیوم ۴ نموده است

 

این پروژه در غرب دریاچه چیتگر شهرک مدرن مروارید شهر واقع شده است.

 شرکت نیکان سازه سدید که پروژه های خود را با کیفیت بسیار بالا ساخته و برج های تریتیوم جزو برج های لوکس و برج های شخصی ساز منطقه ۲۲ هستند.

برج ۴ این پروژه در حال اجرای فندانسیون میباشد.

 

شرکت فنی و مهندسی نیکان سازه نامی پر آوازه و با سابقه درخشان در طراحی تجهیز و راه اندازی پروژه های عمرانی است و بات کیه بر تجربه بسیار در طراحی و ساخت پروژه های عمرانی عظیم و اجرای آخرین متدهای مدیریت و مقررات و استانداردهای ملی و بین المللی ساختمان و دانش و مهارت مهندسین و پیمانکاران مجرب در عرصه ساخت برجهای مسکونی و استفاده از با کیفیت ترین و بروزترین مصالح و متریال نوین در ساخت پروژه های لوکس و برند تریتیوم در منطقه ۲۲ آماده تحویل واحدهای پروژه بینظیر برج تریتیوم ۴ می باشد.

 

ه ۲۲ قرار دارد که علاوه بر داشتن هوایی پاک و سالم در بیشترین فصول سال در منطقه ای دنج و بدون ترافیک و با کمترین رفت و آمد قرار دارد و همین ساکنین برج را در معرض کمترین آلودگی صوتی و آلودگی هوایی قرار داده است.

 

پروژه زاگرس چیتگر | پیش فروش برج زاگرس (لکسون ۲)

 

همچنین فاصله بسیار نزدیک تا جنگل و دریاچه چیتگر از جنوب و شرق پروژه که امکان پیاده روی تا این مراکز را مهیا کرده و فاصله کوتاه تا مجموعه عظیم ایرانمال بهترین فرصت را برای استفاده از امکانات بینظیر این مرکز خرید بی همتا را فراهم کرده است.

 

پروژه تریتیوم4 پیش فروش  امتیاز خرید واریزی 

 

با توجه به وجود جاذبه های گردشگری و مناظر طبیعی و مصنوعی مانند جنگل و دریاچه زیبای چیتگر ،آبنمای موزیکال ایرانمال و کوههای شمالی سازنده گان برج تریتیوم ۴ برای بهره گیری از بهترین نور در تمام ساعات روز و چشم انداز زیبا از این مناظر ،تصمیم به استفاده و اجرای پنجره های قدی از کف تا سقف گرفته اند و استفاده از این متریال علاوه بر چشم انداز زیبا از تمام واحدهای این برج ،نمای کلی پروژه مسکونی برج تریتیوم ۴را به یکی از بهترین نماهای اجرا شده در برجهای منطقه تبدیل کرده است به صورتی که غالب نمای برج تریتیوم ۴ را نمای شیشه تشکیل داده است و برای قسمتهای سازه برج نیز از روکش پالپینگ استفاده شده که متشکل از چسب سرامیکی ،پودر گرانیت ،رزین های اکریلیک ساختمانی است استفاده شده که کیفیت و تمیزی نما را در برابر بارندگی و آلودگی جوی تا سالها حفظ میکند.رنگ غالب نمای استفاده شده سفید بوده و با نورپردازی زیبا و مدرن ،حس آرامش و پاکی هوای منطقه را در نگاه اول و ورود به محوطه برج به بیننده منتقل می کند.

تیپ واحد های پروژه تریتیوم ۴

 

پروژه تریتیوم ۴ دارای ۲۳ طبقه می باشد که شامل ۱۹ طبقه مسکونی و یک طبقه لابی و همچنین دارای ۳ طبقه پارکینگ می باشد. این پروژه در هر طبقه دارای ۸ واحد مسکونی به متراژ های ۱۳۲ و ۱۳۸ و۱۴۲ و ۱۵۰ متر مربع می باشد لازم به توضیح اینکه تمامی واحد ها به صورت سه خواب طراحی شده است

 

سازنده پروژه تریتیوم ۴

 

سازنده برج لوکس تریتیوم ۴ شرکت فنی مهندسی نیکان سازه سدید است.

 

شرکت فنی مهندسی «نیکان سازه سدید» نامی فاخر در حوزه عمران، با سابقه ای کم نظیر در طراحی،نظارت و اجرای پروژه های عظیم عمرانی کشور است.

 

پروژه خاتم (اطلس ۲) +امتیاز پروژه پیش فروش خرید جدول واریزی

 

این شرکت در سال ۹۸ با پروژه تریتیوم ۱ در منطقه ۲۲ اعلام حضور نمود که پس از گذشت چندین ماه، اقدام به ساخت پروژه های بعدی « پروژه تریتیوم۲ و پروژه تریتیوم۳»در منطقه کرد،پروژه های تریتیوم به دلیل کیفیت ساخت بالا و مدرن بودن با استقبال بی نظیری روبرو شدند.

 

پروژه تریتیوم4 پیش فروش  امتیاز خرید واریزی 

 

پروژه های فعال شرکت نیکان سازه سدید

 

برج های پروژه تریتیوم ۱ واقع در غرب دریاچه خلیج فارس (تحویل شده)

 

برج تریتیوم ۲ واقع در شمال دریاچه چیتگر (تحویل شده)

 

برج تریتیوم ۳ واقع در مرواریدشهر (تحویل شده)

 

برج تریتیوم۴ واقع در مروارید شهر (تحویل اواخر سال ۱۴۰۳)

 

پروژه تریتیوم البرز در گوهردشت کرج (تحویل اوایل سال ۱۴۰۲)

 

پروژه تریتیوم vip واقع در مرکز منطقه ۲۲ از بهترین مکان های منطقه ۲۲

 

موقعیت مکانی برج تریتیوم ۴

 

برج مجلل تریتیوم ۴ در منطقه ۲۲ ،غرب دریاچه چیتگر در بلوار اصلی کرمانشاه (مرواریدشهر) قرار گرفته است که آینده بسیار خوبی به جهت اینکه به دور از شلوغی منطقه است خواهد داشت

 

زمان تحویل پروژه تریتیوم ۴

 

برج تریتیوم ۴ تا اواخر سال ۱۴۰۳ آماده تحویل می باشد

 

نحوه پیش خرید و نقل و انتقال پروژه تریتیوم ۴

 

پس از امضاء مبایعه نامه در دفتر املاک خریدار و فروشنده به همراه مشاور کلبینو در دفتر شرکت سازنده حضور پیدا می کند و نقل وانتقال قطعی در دفتر سازنده صورت می گیرد.

 


 

 

شما برای خرید و یا مشاوره در مورد پروژه های پیش فروش دیگر  امتیازات منطقه ۲۲می‌توانید با مشاورین ما در مجموعه کلبینو تماس بگیرید.

 

◀ جهت اطلاع بیشتر صفحه کلبینو را دنبال کنید !

 

۰۲۱-۴۴۷۶۵۵۱۰