مشاور جهت پیش فروش فروش  اجاره در منطقه 22 تهران

کلبینو دپارتمان املاک منطقه 22 تهران چیتگر پیش فروش امتیاز های منطقه

پروژه الهیه و فرشته F7 F8 معرفی کامل + جدول واریزی

پروژه الهیه و فرشته
خلاصه مطلب :

مشخصات کلی پروژه الهیه و فرشته F7 F8 تعاونی سپاشهر   پروژه الهیه فرشته چیتگر یکی از پروژه های فعال و معتبر در منطقه ۲۲  می باشد که می توان برای خرید سکونت  و سرمایه گذاری در نظر بگیرید، یکی از بخش های مهمی که در این پروژه وجود دارد این است . که برج های […]

مشخصات کلی پروژه الهیه و فرشته F7 F8 تعاونی سپاشهر 

 پروژه الهیه فرشته چیتگر یکی از پروژه های فعال و معتبر در منطقه ۲۲  می باشد که می توان برای خرید سکونت  و سرمایه گذاری در نظر بگیرید، یکی از بخش های مهمی که در این پروژه وجود دارد این است .

که برج های الهیه فرشته به نسبت پیشرفت فیزیکی خود و لوکیشن از جمله پروژه هایی می باشد که  خرید امتیاز آن بسیار منطقی بوده و به نسبت بازار از ارزش واقعی خود عقب تر است و این  شرایط  بسیار عالی باعث شده برج های الهیه فرشته  یکی از گزینه های عالی برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران باشد.

پروژه الهیه فرشته نیز یکی دیگر از پروژه‌ های در حال ساخت در اطراف چیتگر می‌ باشد که  این پروژه به‌ عنوان جزئی از پروژه‌ های مروارید شهر در منطقه ۲۲، از موقعیت مکانی بسیار فوق‌ العاده‌ای برخوردار بوده و بسیار نزدیک به دریاچه چیتگر و مرکز اداری تجاری خاورمیانه ایران مال است .

پیش خرید و پیش فروش آپارتمان در منطقه ۲۲

قیمت پروژه الهیه و فرشته

قیمت پروژه الهیه و فرشته گود در تاریخ دی ماه سال ۱۴۰۲ بر اساس واریزی هزینه زمین تراکم و برداری بعلاوه حق امتیاز محاسبه میشود.

از آنجایی که انتخاب واحد بر اساس واریزی به موقع اقساط و نداشتن بدهی رتبه بندی خواهد شد و ضریب طبقات نیز جدا دریافت خواهد شد لذا میبایست قبل از خرید امتیاز نسبت به دریافت استعلامات لازم از طریق ما اقدام فرمائید .

اقساط اعلام شده در سال ۱۴۰۲ هر دوماه ونیم ۱۸۰ میلیون تومان میباشد برای کسب اطلاعات پیرامون قیمت امتیاز و نحوه خرید و فروش پروژه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید

میزان پیشرفت پروژه الهیه و فرشته مروارید شهر

ساخت این پروژه اواسط سال ۹۹  آغاز شده است در حال حاضر پروژه f7 (الهیه) درحال ساخت اسکلت طبقه ۱۸ و پروژه فرشته ( f8) در حال احداث اسکلت طبقه ۹  از لحاظ پیشرفت کاری میباشند.

 • . تحویل پروژه الهیه فرشته (f7 f8) برای سال ۱۴۰۵ پیش بینی شده است.

 

پروژه الهیه و فرشته

 

امکانات پروژه الهیه وفرشته

 امکانات پروژه الهیه و فرشته یک به شرح زیر میباشد .

 توجه داشته باشید که امکانات ایجاد شده در این پروژه در سطح استاندارد برج های این منطقه لحاظ شده است و البته اگر بخواهیم با برج های برندی که سازندگان منطقه ۱ جدیدا در منطقه ۲۲ مشغول به ساخت هستند مقایسه نماییم امکانات و متریال بسیار بیشتری دارا میباشند اما قیمت تمام شده آنها نیز بالاتر است به همین دلیل انتخاب برج هایی با امکانات متوسط برای سرمایه گذاری میتواند در آینده به فروش راحت تر آن نیز کمک نماید.

 

معرفی برج های معروف در منطقه چیتگر

از جمله امکانات رفاهی پروژه الهیه و فرشته ، می‌ توان به موارد زیر اشار از امکانات در نظر گرفته شده برای این پروژه تعاونی سپاشهر واقع در شهرک مدرن مرواریدشهر می توان موارد زیر را  نام برد:

 • محوطه سازی اختصاصی
 • لابی من ۲۴ ساعته
 • باشگاههای ورزشی
 • سالن بازی کودکان
 • سالن اجتماعات
 • اتاق سرایداری
 • اتاق لابی من
 • سالن مجالس
 • اتاق مدیریت
 • پارکینگ
 • انباری

لیست امکانات

     

اینترنت Wifi

بالکن

پارکینگ

سالن اجتماعات

نگهبانی

دوربین مداربسته

درب ضد سرقت

سیستم سرمایشی گرمایشی اختصاصی

آسانسور

آسانسور حمل بار

آنتن مرکزی

اعلام و اطفاء حریق

راه پله اضطراری

شوتینگ زباله

هلی پد

سالن بازی کودکان

نماز خانه

پارکینگ مهمان

فضای سبز

 

 

موقعیت پروژه الهیه و فرشته

پروژه الهیه و فرشته در منطقه ۲۲ واقع شده و به دلیل موقعیت منحصر به فرد و ویوهای مناسب مورد توجه قرار می‌گیرد. دسترسی به پروژه از نزدیکی مترو ورداورد به خوبی انجام می‌شود و فاصله آن تا مترو حدود ۳ دقیقه با اتومبیل است.

 پروژه الهیه و فرشته تحت نظر شرکت عمران توسعه سپاهشهر در حال اجراست و به عنوان یک پروژه تعاونی ساز با قیمت زمین و تراکم مشخص و قیمت ساخت متغیر معرفی می‌شود.

در این نوع پروژه‌ها، تغییرات هزینه‌های مصالح و ترم اثری در قیمت‌ها دارد و بصورت علی الحساب به فروش میرسد و تخصیص طبقات و واحدها در فازهای یعدی انجام می‌پذیرد.

این پروژه‌ها از لحاظ اقتصادی و اعتمادسازی در صورتی که روند ساخت آن اینگونه کند نباشد مینواند گزینه ای قابل بررسی باشد .

اما همانطور که اشاره نمودیم به دلیل اینکه کارفرما یا سازنده این پروژه ، چندین پروژه را بصورت همزمان در حال ساخت دارد روند انجام همه آنها به نحوی از برنامه و زمان بندی عقب افتاده است.

 

پیش فروش الهیه و فرشته

 

شناسنامه پروژه الهیه و فرشته

تعاونی سپاشهر با نام کامل تعاونی توسعه و عمران انصار سپاشهر سابقه با شماره ثبت ۱۲/۲۰۹۷/۴ در تاریخ ۱۳۹۷/۲/۲۴ به ثبت رسیده است.

اجرای پروژه سفیر ، پروژه بانک ملی چیتگر ، پروژه دیپلمات  کامرانیه را در کارنامه خود دارد .

پلاک ثبتی

قطعه

فرعی

اصلی

ش. پرونده

۱۲/۲۰۹۷/۴

۱۲

۲۰۹۷

۴

۲۲۰۰۱۲۶۷۷

 

سابقه ساخت و تکمیل پروژه بنام خود این تعاونی وجود ندارد ولیکن این تعاونی در واقع منشعب شده از تعاونی مسکن شهید همت که سابقه ساخت پروژه مسکونی تجاری پاسارگاد را در کارنامه خود دارد و تعاونی سپاشهر هم اکنون در حال ساخت چندین پروژه بصورت همزمان است .

 

تعاونی مسکن چیست؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید و فروش و نقل و انتقال پروژه های مربوط به تعاونی سپاشهر با کارشناسان ما در کلبینو تماس حاصل فرمایید.

در پایان

سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تعاونی ساز بصورت اقساط علی الحساب می‌تواند یک انتخاب سودآور باشد، اما این موضوع بستگی به عده عوامل دارد که باید با دقت مد نظر گرفته شوند. ساخت این پروژه‌ها میتواند طولانی‌مدت شود و زمان تحویل پروژه ممکن است از آن چیزی که در اول پروژه تخمین زده میشود بیشتر شود.

با افزایش زمان ساخت پروژه، قسط‌ های ماهانه نیز افزایش می‌یابند. این امر به دلیل افزایش قیمت مصالح و تورم اتفاق می‌افتد. اگر افزایش قیمت‌ها بیش از حد باشد، این ممکن است باعث کاهش توان پرداخت توسط اعضا شود.

 علاوه بر این، افزایش زمان ساخت می‌تواند باعث افزایش ارزش امتیاز پروژه شود که این امر به نفع سرمایه ‌گذاران است.

به همین دلیل، سرمایه‌گذاران باید دقت کنند و محاسبات دقیقی انجام دهند تا میزان بودجه‌ بندی ماهانه را بر اساس میزان بودجه شخصی، زمان مورد انتظار برای تحویل پروژه و توانایی پرداخت اقساط ماهانه تعیین کنند.

 این امر به مشاوره حرفه‌ای نیاز دارد تا سرمایه‌گذاران بتوانند بهترین تصمیمات را اتخاذ کنند.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مجرب مسکن کلبینو تماس حاصل فرمایید .

 

پروژه دیپلمات سپاشهر معرفی کامل + جدول واریزی


شما برای خرید و یا مشاوره در مورد پروژه های پیش فروش دیگر  امتیازات منطقه ۲۲ می‌توانید با مشاورین ما در مجموعه کلبینو تماس بگیرید.

◀ جهت اطلاع بیشتر صفحه کلبینو را دنبال کنید !

۰۲۱-۴۴۷۶۵۵۱۰