مشاور جهت پیش فروش فروش  اجاره در منطقه 22 تهران

کلبینو دپارتمان املاک منطقه 22 تهران چیتگر پیش فروش امتیاز های منطقه

شهرک گلستان

شهرک گلستان
خلاصه مطلب :

شهرک گلستان شهرک گلستان یکی از محله های منطقه ۲۲ تهران است. این شهرک در شمال غرب تهران واقع شده است و از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه آزادگان، از غرب به دریاچه چیتگر و از جنوب به پارک جنگلی چیتگر محدود می شود. شهرک گلستان یکی از محله های نوساز و […]

شهرک گلستان

شهرک گلستان یکی از محله های منطقه ۲۲ تهران است. این شهرک در شمال غرب تهران واقع شده است و از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه آزادگان، از غرب به دریاچه چیتگر و از جنوب به پارک جنگلی چیتگر محدود می شود.

شهرک گلستان یکی از محله های نوساز و مدرن تهران است که در سال های اخیر رشد و توسعه زیادی داشته است. این محله دارای امکانات رفاهی و خدماتی متنوعی است که آن را به یکی از محله های محبوب برای سکونت تبدیل کرده است.

از جمله امکانات رفاهی و خدماتی شهرک گلستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پارک ها و فضای سبز: شهرک گلستان دارای پارک ها و فضای سبز متعددی است که فضایی مطلوب برای استراحت و تفریح ساکنان فراهم می کند.
  • مجتمع های تجاری و اداری: شهرک گلستان دارای مجتمع های تجاری و اداری متعددی است که پاسخگوی نیازهای ساکنان و کسب و کارها است.
  • مراکز آموزشی و درمانی: شهرک گلستان دارای مراکز آموزشی و درمانی متعددی است که دسترسی ساکنان به این خدمات را تسهیل می کند.

** موقعیت جغرافیایی شهرک گلستان**

شهرک گلستان در موقعیتی مطلوب و با دسترسی عالی واقع شده است. این محله به اتوبان های اصلی تهران مانند همت، آزادگان و حکیم دسترسی خوبی دارد و فاصله آن تا فرودگاه بین المللی امام خمینی نیز کوتاه است.

 

شهرک گلستان

 

 قیمت مسکن در شهرک گلستان

قیمت مسکن در شهرک گلستان در سال های اخیر افزایش قابل توجهی داشته است. این امر به دلیل رشد و توسعه این محله و همچنین افزایش تقاضا برای سکونت در آن است.

شهرک گلستان یکی از محله های منطقه ۲۲ تهران است که به دلیل امکانات رفاهی و خدماتی متنوعی که دارد، به یکی از محله های محبوب برای سکونت تبدیل شده است.

امکانات مجتمع تجاری اداری آفتاب منطقه ۲۲

 

از جمله امکانات رفاهی و خدماتی شهرک گلستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پارک ها و فضای سبز

شهرک گلستان دارای پارک ها و فضای سبز متعددی است که فضایی مطلوب برای استراحت و تفریح ساکنان فراهم می کند. از جمله این پارک ها می توان به پارک جنگلی چیتگر، پارک ساحلی چیتگر، پارک گلستان، پارک ملت و پارک امیرکبیر اشاره کرد.

مجتمع های تجاری و اداری

شهرک گلستان دارای مجتمع های تجاری و اداری متعددی است که پاسخگوی نیازهای ساکنان و کسب و کارها است. از جمله این مجتمع ها می توان به مرکز خرید طوبی، مرکز خرید گلستان، مرکز خرید ایران مال و مرکز خرید بام لند اشاره کرد.

مراکز آموزشی و درمانی

شهرک گلستان دارای مراکز آموزشی و درمانی متعددی است که دسترسی ساکنان به این خدمات را تسهیل می کند. از جمله این مراکز می توان به دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، بیمارستان نیکان، بیمارستان عرفان و بیمارستان آتیه اشاره کرد.

علاوه بر این امکانات، شهرک گلستان دارای امکانات دیگری مانند رستوران، کافی شاپ، سوپرمارکت، خشکشویی، پارکینگ مهمان و … نیز می باشد.

در ادامه به معرفی برخی از امکانات رفاهی شهرک گلستان به صورت مفصل تر می پردازیم:

پارک جنگلی چیتگر

پارک جنگلی چیتگر یکی از بزرگترین پارک های جنگلی در تهران است که در شمال غرب این شهر واقع شده است. این پارک با مساحت ۱۴۰۰ هکتار، فضایی مطلوب برای استراحت و تفریح ساکنان شهرک گلستان و سایر مناطق تهران فراهم می کند.

در پارک جنگلی چیتگر امکاناتی مانند پیست دوچرخه سواری، پیست اسکیت، دریاچه مصنوعی، زمین بازی کودکان و … وجود دارد که فضایی مناسب برای ورزش و تفریح را فراهم می کند.

پارک ساحلی چیتگر

پارک ساحلی چیتگر یکی دیگر از پارک های بزرگ و زیبا در شهرک گلستان است که در کنار دریاچه چیتگر واقع شده است. این پارک با مساحت ۲۰۰ هکتار، فضایی مناسب برای تفریح و لذت بردن از طبیعت را فراهم می کند.

در پارک ساحلی چیتگر امکاناتی مانند پیست دوچرخه سواری، پیست اسکیت، زمین بازی کودکان، اسکله تفریحی و … وجود دارد که فضایی مناسب برای ورزش و تفریح را فراهم می کند.

مرکز خرید طوبی

مرکز خرید طوبی یکی از بزرگترین و مدرن ترین مراکز خرید در منطقه ۲۲ تهران است که در شهرک گلستان واقع شده است. این مرکز خرید با مساحت ۲۵۰ هزار متر مربع، دارای بیش از ۴۰۰ فروشگاه و مغازه است که پاسخگوی نیازهای مختلف ساکنان و گردشگران است.

در مرکز خرید طوبی امکاناتی مانند سینما، رستوران، کافی شاپ، شهربازی، فود کورت و … وجود دارد که فضایی مناسب برای خرید، تفریح و لذت بردن از لحظات را فراهم می کند.

 

شهرک گلستان

 

مجموعه ایران مال

مجموعه ایران مال یکی از بزرگترین مراکز خرید، تفریحی و گردشگری در خاورمیانه است که در شهرک گلستان واقع شده است. این مجموعه با مساحت ۱.۷ میلیون متر مربع، دارای بیش از ۲۰۰۰ فروشگاه و مغازه، ۲۰۰ رستوران و کافی شاپ، ۱۰ هکتار فضای سبز، ۲۰ سالن سینما، ۲ سالن تئاتر، یک موزه و یک مرکز همایش است.

مجموعه ایران مال فضایی بی نظیر برای خرید، تفریح، گردشگری و لذت بردن از لحظات را فراهم می کند.

با توجه به امکانات رفاهی و خدماتی متنوعی که شهرک گلستان دارد، این محله یکی از گزینه های مناسب برای سکونت محسوب می شود.

شهرک گلستان چیتگر یکی از محله های مدرن و پر امکانات تهران است که دارای مراکز تفریحی متنوعی برای ساکنان و گردشگران است.

 

پروژه مجلل برج باغ کاران معرفی کامل+جدول واریزی

 

از جمله مراکز تفریحی شهرک گلستان چیتگر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پارک جنگلی چیتگر: پارک جنگلی چیتگر یکی از بزرگترین پارک های جنگلی در تهران است که در شمال غرب این شهر واقع شده است. این پارک با مساحت ۱۴۰۰ هکتار، فضایی مطلوب برای استراحت و تفریح ساکنان شهرک گلستان و سایر مناطق تهران فراهم می کند.

در پارک جنگلی چیتگر امکاناتی مانند پیست دوچرخه سواری، پیست اسکیت، دریاچه مصنوعی، زمین بازی کودکان و … وجود دارد که فضایی مناسب برای ورزش و تفریح را فراهم می کند.

  • پارک ساحلی چیتگر: پارک ساحلی چیتگر یکی دیگر از پارک های بزرگ و زیبا در شهرک گلستان است که در کنار دریاچه چیتگر واقع شده است. این پارک با مساحت ۲۰۰ هکتار، فضایی مناسب برای تفریح و لذت بردن از طبیعت را فراهم می کند.

در پارک ساحلی چیتگر امکاناتی مانند پیست دوچرخه سواری، پیست اسکیت، زمین بازی کودکان، اسکله تفریحی و … وجود دارد که فضایی مناسب برای ورزش و تفریح را فراهم می کند.

  • دریاچه چیتگر: دریاچه چیتگر یکی از بزرگترین دریاچه های مصنوعی در تهران است که در شمال غرب این شهر واقع شده است. این دریاچه با مساحت ۱۳۰ هکتار، فضایی مناسب برای تفریح و لذت بردن از طبیعت را فراهم می کند.

در اطراف دریاچه چیتگر امکاناتی مانند اسکله تفریحی، پیست دوچرخه سواری، پیست اسکیت، زمین بازی کودکان و … وجود دارد که فضایی مناسب برای ورزش و تفریح را فراهم می کند.

  • مجموعه ایران مال: مجموعه ایران مال یکی از بزرگترین مراکز خرید، تفریحی و گردشگری در خاورمیانه است که در شهرک گلستان واقع شده است. این مجموعه با مساحت ۱.۷ میلیون متر مربع، دارای بیش از ۲۰۰۰ فروشگاه و مغازه، ۲۰۰ رستوران و کافی شاپ، ۱۰ هکتار فضای سبز، ۲۰ سالن سینما، ۲ سالن تئاتر، یک موزه و یک مرکز همایش است.

مجموعه ایران مال فضایی بی نظیر برای خرید، تفریح، گردشگری و لذت بردن از لحظات را فراهم می کند.

  • مرکز خرید طوبی: مرکز خرید طوبی یکی از بزرگترین و مدرن ترین مراکز خرید در منطقه ۲۲ تهران است که در شهرک گلستان واقع شده است. این مرکز خرید با مساحت ۲۵۰ هزار متر مربع، دارای بیش از ۴۰۰ فروشگاه و مغازه است که پاسخگوی نیازهای مختلف ساکنان و گردشگران است.

در مرکز خرید طوبی امکاناتی مانند سینما، رستوران، کافی شاپ، شهربازی، فود کورت و … وجود دارد که فضایی مناسب برای خرید، تفریح و لذت بردن از لحظات را فراهم می کند.

  • بام لند: بام لند یکی از مراکز تفریحی و گردشگری در شهرک گلستان است که در کنار دریاچه چیتگر واقع شده است. این مرکز با مساحت ۳۵۰ هزار متر مربع، دارای امکاناتی مانند رستوران، کافی شاپ، فود کورت، شهربازی، باغ وحش، سینما، سالن بولینگ و … است.

بام لند فضایی مناسب برای تفریح و لذت بردن از طبیعت را فراهم می کند.

علاوه بر این مراکز، شهرک گلستان دارای مراکز تفریحی دیگری مانند مجموعه تفریحی ورزشی المپیک، مجموعه تفریحی آبی چیترا، مجموعه تفریحی بام سبز و … نیز می باشد.

با توجه به امکانات تفریحی متنوعی که شهرک گلستان دارد، این محله یکی از گزینه های مناسب برای سکونت محسوب می شود.

 


 

شما برای خرید و یا مشاوره در مورد پروژه های پیش فروش دیگر  امتیازات منطقه ۲۲ می‌توانید با مشاورین ما در مجموعه کلبینو تماس بگیرید.

 

◀ جهت اطلاع بیشتر صفحه کلبینورا دنبال کنید !

 

۰۲۱-۴۴۷۶۵۵۱۰