مشاور جهت پیش فروش فروش  اجاره در منطقه 22 تهران

کلبینو دپارتمان املاک منطقه 22 تهران چیتگر پیش فروش امتیاز های منطقه

برج‌های لوکس تریتیوم در فازهای VIP،۱٬۲،۳،۴

معرفی کامل پروژه پیشرفته تریتیوم + اطلاعات قیمت
خلاصه مطلب :

برج‌های لوکس تریتیوم در فازهای VIP،۱٬۲،۳،۴ پروژه تریتیوم  یکی از پروژه‌های بنام، لوکس و معتبر منطقه ۲۲ تهران پروژه تریتیوم می‌باشد که در چند فاز زیر نظر شرکت فعال نیکان سازه سدید به مرحله اجرا و تحویل رسیده است . شرکت نیکان سازه سدید مجری پروژه های بزرگی در زمینه راه سازی شامل اتوبان‌ها، بزرگراه‌ها […]

برج‌های لوکس تریتیوم در فازهای VIP،۱٬۲،۳،۴

پروژه تریتیوم

 یکی از پروژه‌های بنام، لوکس و معتبر منطقه ۲۲ تهران پروژه تریتیوم می‌باشد که در چند فاز زیر نظر شرکت فعال نیکان سازه سدید به مرحله اجرا و تحویل رسیده است . شرکت نیکان سازه سدید مجری پروژه های بزرگی در زمینه راه سازی شامل اتوبان‌ها، بزرگراه‌ها و‌‌سیستم‌های حمل ونقل، طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌های عمرانی و ساختمانی، مجتمع تفریحی و رفاهی و گردشگری،‌ جایگاه سوخت، پارکینگ، استخرها و… می‌باشد. شرکت نیکان سازه سدید دارای رزومه بسیار قوی و پرباری ست، از جمله پروژه‌های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

۱. برج ۲۲ طبقه کارکنان شرکت نفت

۲. احداث تفرجگاه خلیج فارس

۳. احداث مخازن بتنی و توسعه تکمیل شبکه آبرسانی در منطقه ۲۲

۴. بوستان بزرگ مادر

 

علاوه بر موارد ذکر شده شرکت نیکان سازه سدید در زمینه ساخت پروژه‌های مسکونی- تجاری با امکانات کامل و روز دنیا و همچنین متریال باکیفیت و خاص امروزی، از برترین‌های منطقه ۲۲ می‌باشد. برج‌های لوکس و بنام تریتیوم در فازهای VIP،۱٬۲،۳،۴ از برجسته‌ترین سازه‌های قابل ذکر این شرکت در منطقه می‌باشد.لازم به ذکراست که پروژه تریتیوم البرز نیزاز موارد اجرایی زیر نظر شرکت نیکان سازه سدید می‌باشد که در منطقه گوهردشت استان البرز در حال ساخت می‌باشد.درادامه مطلب به تفضیل پروژه‌ها را شرح خواهیم داد.

 

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران و دریاچه چیتگر

 

برج‌های لوکس تریتیوم

 

تریتیوم ۱

برج زیبای تریتیوم ۱ برجی شخصی ساز است که در غرب دریاچه چیتگر واقع شده است . این پروژه در زمینی به مساحت ۵۱۵۰ مترمربع اجرا شده وبه اتمام رسیده است . برج تریتیوم ۱ در مجموع ۲۶ طبقه می‌باشد که شامل :۲۱طبقه مسکونی،۴ طبقه پارکینگ،۱طبقه لابی بوده و همچنین فضای تجاری به مساحت ۳۳۰ متر مربع، سالن اجتماعات به متراژ ۱۳۵ مترمربع در طبقه لابی، سالن چند منظوره با مساحت ۳۰۰ مترمربع برای این برج تعبیه شده است.

تریتیوم ۱ شامل ۱۶۸ واحد ۱۴۸ متری، ۳ خواب می‌باشد. برج‌های لوکس تریتیوم ۱ دارای تمامی امکانات رفاهی از قبیل : استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی، روف گاردن، هلی‌پد، سیستم هوشمند و… می‌باشد.

برج مجلل تریتیوم ۱با قرارگرفتن درغرب دریاچه به بزرگراه‌های شهید همدانی و شهید خرازی  دسترسی بسیارخوبی دارد. وهمچنین به مراکز تجاری و تفریحی از قبیل ایران‌مال ، باملند و دریاچه خلیج فارس کاملا مشرف می‌باشد.

با توجه به اتمام ساخت این پروژه و تحویل آن، فروش واحد بصورت کامل و برمبنای قیمت روز منطقه برای هر مترمربع می‌باشد، شما می‌توانید برای مشاوره و خرید با همکاران ما در دپارتمان کلبینو تماس بگیرید.

 

پروژه کامرانیه معرفی کامل+جدول واریزی

 

تریتیوم ۲

دومین برج از مجموعه‌ برج‌های مجلل و لوکس تریتیوم، برج تریتیوم ۲ (الماس غرب) واقع در غرب تهران، شمال اتوبان خرازی روبروی مرکز تجاری – تفریحی ایران مال می‌باشد.این پروژه در زمینی به وسعت ۲۲۰۰ مترمربع درحال ساخت می‌باشد. اسکلت این سازه فلز ( پیچ و مهره) بوده و در قالب یک برج ۲۰ طبقه شامل : ۱۵ طبقه مسکونی، ۱ طبقه لابی و ۴ طبقه پارکینگ اجرا شده است. از مزیت‌های این پروژه ارائه واحد در متراژهای متنوع (۱۰۹،۱۱۴،۱۳۱ متر) بصورت ۲ و ۳ خواب می‌باشد.

این برج از تمامی امکانات رفاهی از قبیل : سالن ورزشی مدرن، روف گاردن، سالن اجتماعات، سیستم هوشمند، لابی مجلل و … بهره‌مند می‌باشد.و همچنین به مراکز تجاری و تفریحی از جمله ایران‌مال، بام لند، دریاچه خلیج فارس، پارک جنگلی چیتگر و … نزدیک بوده و مشرف می‌باشد. علاوه بر این به بزرگراه‌های شهید همت و شهید حکیم دسترسی آسانی دارد.

تمامی واحدهای این پروژه در حال تحویل موقت بوده و به زودی تحویل کامل خواهد شد. جهت مشاوره، خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در دپارتمان کلبینو تماس بگیرید.

 

تریتیوم ۳

تریتیوم ۳، یکی دیگر از برج‌های شرکت نیکان سازه سدید می‌باشد که در منطقه۲۲ در زمینی به مساحت ۱۹۵۰ مترمربع ، در شهرک نوین مروارید‌شهر و انتهای بزرگراه شهید خرازی واقع شده است .این پروژه در یک برج ۱۳ طبقه طراحی شده و شامل ۱۰ طبقه مسکونی، ۲ طبقه پارکینگ و ۱ طبقه لابی می‌باشد. واحدهای این برج در ۴ تیپ با متراژهای زیر موجود می‌باشد که در مجموع شامل ۹۴ واحد است:

تیپ ۱: ۱۳۳ متر ۳ خواب

تیپ ۲: ۱۲۶ متر۲ خواب

تیپ۳: ۱۲۲ متر ۲ خواب

تیپ۴: ۱۱۷ متر ۲ خواب

این پروژه نیز مانند دیگر برج‌ها از امکانات کامل رفاهی و تفریحی همچون سالن ورزشی مدرن، روف گاردن، لابی مجلل، سالن اجتماعات و … برخوردار است . و به تمامی مراکز تجاری – تفریحی در منطقه ۲۲ دسترسی دارد . از مزیت‌های برج تریتیوم ۳ می‌توان به مشخص بودن طبقه – واحد و قطعی بودن قیمت نام برد. و شرایط پرداخت به صورت : ۴۵٪ نقد، ۴۰٪ اقساط، ۵٪ تحویل، ۱۰ ٪ سند می‌باشد. تمامی واحدها تا پایان سال بصورت کامل تحویل داده خواهد شد و در حال حاضر در مرحله تحویل موقت می‌باشد.

 

برج‌های لوکس تریتیوم

تریتیوم ۴

 پروژه‌ی تریتیوم ۴ از پروژه‌های برتر منطقه ۲۲ می‌باشد که در شهرک مرواریدشهر، غرب دریاچه چیتگر واقع شده است. این سازه در قالب ۱ برج ۲۳ طبقه طراحی شده که شامل ۱۹ طبقه مسکونی، ۳ طبقه پارکینگ، ۱ طبقه لابی می‌باشد. متراژ واحدها در ابعاد ۱۴۹،۱۴۲،۱۳۹،۱۳۲ مترمربع می‌باشد. این پروژه نیز همچون دیگر پروژه‌های شرکت نیکان سازه سدید از تمامی امکانات رفاهی مانند :سالن اجتماعات، سالن ورزشی، روف گاردن و …بهره‌مند است و با همان متریال خاص و ویژه امروزی در حال ساخت می‌باشد. پروژه تریتیوم ۴ از ابتدای سال ۱۴۰۱ شروع به ساخت کرده و در حال حاضر در مرحله اسکلت بوده و تحویل آن سال ۱۴۰۳ می‌باشد.

 

پروژه مجلل برج باغ کاران معرفی کامل+جدول واریزی

 

تریتیوم VIP

برترین و لوکس‌ترین سازه‌ی شرکت نیکان سازه سدید تریتیوم VIP  در منطقه ۲۲ می‌باشد که در تقاطع هوانیروز و کاج واقع شده است. این پروژه مجلل در ۹ برج ۱۱ طبقه به تعداد ۸۰۰ واحد طراحی شده و در متراژهای ۱۰۵ تا ۱۹۰ متر موجود است. این مجموعه از مرداد ماه شروع به کارکرده و تا سال ۱۴۰۳ تحویل داده خواهد شد. این پروژه نیز از تمامی امکانات رفاهی از جمله: استخر ، سونا، جکوزی، روف گاردن، سالن ورزشی، سالن اجتماعات و … برخوردار است. از مزایای برج‌های تریتیوم VIP خرید بصورت قطعی (درقیمت و طبقه و انتخاب واحد) می‌باشد.

 

پایان

همانطور که ملاحظه می‌کنید شرکت نیکان سازه سدید با رزومه بسیار قوی در حال ساخت پروژه‌های مجلل و لوکس متعددی در منطقه ۲۲ تهران و دیگر مناطق از جمله استان البرز می‌باشد. که با توجه به طراحی، استفاده از متریال خاص، لوکیشن‌های قرارگیری سازه‌ها و …برای خرید و یا پیش خرید از گزینه‌های بسیار عالی برای خاص پسندان می باشد.

برای مشاوره و آشنایی بیشتر با پروژه‌های ترییتوم و دیگر پروژه‌های منطقه ۲۲می‌توانید با مشاورین ما در دپارتمان کلبینو تماس بگیرید.

 


 

شما برای خرید و یا مشاوره در مورد پروژه های پیش فروش دیگر  امتیازات منطقه ۲۲ می‌توانید با مشاورین ما در مجموعه کلبینو تماس بگیرید.

 

◀ جهت اطلاع بیشتر صفحه کلبینو را دنبال کنید !

 

۰۲۱-۴۴۷۶۵۵۱۰